Два працівники "Черкасиводоканалу" здобули 1-ше та 2-ге місця в усеукраїнському конкурсі "Кращий за професією" в Полтаві

Як ынформують у КП "Черкасиводоканал", 4-го травня у місті Полтава втретє відбувся всеукраїнський конкурс «Кращий за професією». Цьогоріч його учасниками стали працівники семи водопровідно-комунальних господарств України, а саме – Полтави, Кременчука, Дніпра, Сум, Кропивницького, Кривого Рога, Черкас та Запоріжжя.

На центральній полтавській площі обирали найкращих фахівців у семи категоріях. Це машиністи автокранів та екскаваторів, електромонтери, слюсарі, зварювальники, контролери та бухгалтери. Кожен водопровідник мав можливість показати свої вміння та майстерність. Крім того, це не просто протистояння, а дружня зустріч колег і обмін досвідом.
Два працівники "Черкасиводоканалу" здобули 1-ше та 2-ге місця в усеукраїнському конкурсі "Кращий за професією" в Полтаві

Фахівці «Черкасиводоканалу» долучилися до конкурсу вперше і відразу здобули золото у найвидовищнішому змаганні машиністів екскаватора. Петро Задорожній на чужій техніці показав майстер-клас, за що отримав перше місце.

Електрогазозварник Юрій Бердник блискуче справився із завданням та посів друге місце у відповідній номінації.
06.05.2019 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter