У Черкасах для дітей учасників ООС влаштували Пасхальне свято

4 травня близько 300 дітей з Черкаської області та Черкас стали учасниками Пасхального свята і отримали подарунки. Серед них діти загиблих бійців в ООС, і тих, хто зараз захищає нашу країну, повідомляє прес-цент обласного комітету Руху Реформації в Черкасах.

"Пасха – це дуже велике свято для всіх християн, воно надихає, воно об’єднує. А коли мова йде про дітей особливої категорії, дітей батьків, що захищають нашу державу – то тим більше, ми хочемо аби якась розрада була у їхньому житті", - зазначив Валерій Бєляєв, голова обласного комітету Руху Реформації.
У Черкасах для дітей учасників ООС влаштували Пасхальне свято

Маленьких учасників свята привезли з п’ятьох районів Черкаської області: Золотоніського, Кам'янського, Канівського, Чигиринського, Чорнобаївського та міста Черкаси. Організувати це допомогли волонтерська ініціатива «Центр гостинності» і Центральний і районні відділи центру допомоги учасникам АТО.

«В Україні продовжуються воєнні дії. Люди, які захищають нашу країну, мають знати, що їхні сім’ї не забуті, і про них теж турбуються, - сказав обласний військовий комісар Євген Курбет.

«Ці діти якийсь період свого часу чекали на батьків. І цей період - він наклався на душу, і в чомусь ми повинні допомогти, щоб вони розуміли, що вони нам не байдужі», - зазначив Євген Одновол, начальник відділу центру допомоги учасникам АТО.

На дітей чекала інтерактивна програма з іграми та піснями. А також лялькова Пасхальна вистава.
06.05.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter