У міськраді Черкас презентували вуличні світильники Philips

Можливості вуличного освітлення від компанії Philips обговорили в Черкасах. Як інформують у міськраді Черкас, 2 травня відбулася зустріч представників цієї компанії з міським головою Анатолієм Бондаренком, його заступником Ігорем Волошиним, депутатом, головою бюджетної комісії Юрієм Тренкіним та очільниками профільних структурних підрозділів. На ній продемонстрували найкращі варіанти для міської інфраструктури.
У міськраді Черкас презентували вуличні світильники Philips

Як розповів керівник напрямку по роботі з державними комерційними структурами Артур Чередніченко, для різних об’єктів вони мають абсолютно різні види освітлення. Це і для спортивної інфраструктури (зокрема, стадіонів), історичних будівель, вулиць, дворів, парків і скверів, пішохідних переходів на дорогах.

До слова, частину коштів від продажів їхня компанія щороку інвестує в нові наукові розробки.

– Ми даємо п’ятирічну гарантію, але термін, протягом якого служитимуть наші світильники, залежить від низки обставин, – каже він. – Особливістю нашої продукції є те, що вона антивандальна, поза тим, є захист від ударів блискавок.

У цій сфері компанія, за словами її представників, має понад 100 років досвіду. Втілювали проекти як в Україні, так і за її межами. Для прикладу, нині працюють у Києві (тут освітлювали Пішохідний міст через Дніпро, «Софію Київську»), Львові, Білій Церкві, Лос-Анджелесі та в багатьох інших містах світу.

– Ми не просто пропонуємо замінити світильники, ми пропонуємо нові рішення стосовно освітлення вулиць. Вивчаємо її категорію, якими лампами вона досі освітлювалася, робимо дослідження, розрахунки і тільки після цього вирішуємо, яке саме освітлення краще облаштувати в тому чи іншому місці, – говорить він.

Як зазначив міський голова Анатолій Бондаренко, влада Черкас завжди відкрита до співпраці й зацікавлена у якісному результаті.

Водночас, під час зустрічі депутат Юрій Тренкін висловив думку стосовно перевірки роботи світильників, реалізувавши кілька пілотних проектів. Зокрема, облаштувати їх на спортивному майданчику біля 34-ої школи, у 91-ому садочку та на одній із вулиць міста.
03.05.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter