У черкаському ЦНАПі розпочали видавати українські та закордонні паспорти

Як інформують у міськраді Черкас, послуга з видачі паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон віднині доступна в Центрі надання адміністративних послуг, що на вулиці Благовісній, 170. Нині для цього тут облаштували чотири робочі місця. За попередніми підрахунками, щодня для оформлення паспортів зможуть приймати 100 – 115 заявників.
У черкаському ЦНАПі розпочали видавати українські та закордонні паспорти

Як розповів заступник міського голови Ігор Волошин, Ініціатива надання цієї послуги саме у ЦНАПі належить міському голові Анатолію Бондаренку.

«Рішенням Черкаської міської ради було створено відділ у структурі управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради. Планується, що послугу надаватиме 9 осіб, що дозволить їм працювати у дві зміни, з 8.00 до 20.00, шість днів на тиждень, що створить додаткові зручності для громадян. Поки що у відділі працює 4 особи, тож перший час відділ буде приймати громадян з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 17.00 (без обіду), - зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Як повідомив начальник управління надання адміністративних послуг Руслан Дмитренко, послуга з оформлення та видачі паспортів нічим не відрізняється від тієї, що надає міграційна служба.

«Тепер громадяни зможуть обирати, де саме їм отримати цю послугу. До того ж, плануємо, що відділ видачі паспортів буде приносити суттєві прибутки до бюджету міста – не менше 100 тис.грн. у місяць, або більше 1 млн.грн. на рік. Вартість модулів склала 1 млн.125 тис.грн».

Вартість оформлення паспорта громадянина України (у формі картки) становить:
– безкоштовно – для осіб, що досягли 14-річного віку та отримують його вперше,
– 279 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів,
– 366 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду закордон з безконтактним електронним носієм:
– 557,32 грн – для отримання документу в термін 20 робочих днів,
– 810,32 грн – для отримання документу в термін 10 робочих днів.
02.05.2019 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter