У Черкасах пройшла традиційна Пасхальна хода

28 квітня в Черкасах пройшла традиційна Пасхальна хода. В заході взяли участь понад тисячу християн з 15-ти церков міста. Віруючі марширували по бульвару Шевченка до Соборної площі з двох сторін: площі 700 –річчя та вулиці Можайскої, повідомляє прес-центр обласного комітету Руху Реформації.

Учасники несли транспаранти з написами: «Ісус живий», «Ісус наша Пасха!» та вигукували: «Христос воскрес – воістину воскрес!»
У Черкасах пройшла традиційна Пасхальна хода

«Пасхальна хода – це добре свідоцтво, що коли церкви об’єднуються, то мають успіх. Для нас важливо разом проводити такі заходи на славу Ісуса Христа, що помер за наші гріхи, воскрес і живе і досі!», - зазначив голова обласного комітету Руху Реформації Валерій Бєляєв.

Хода зупинилася на Соборній площі, де священнослужителі разом з учасниками звершили молитву за мир на Україні та Боже благословення. До заходу долучився і представник від влади, заступник міського голови Ігор Волошин.

«Чим більше буде таких заходів в нашому місті, тим більше воно буде благословенним та успішним. Я щасливий, що у нас таких подій стає все більше і більше: це і форуми сім’ї і молитовні сніданки і сьогоднішня хода. Все це свідчить про те, що ми повинні об’єднуватися ради слави Господньої», - зазначив Ігор Волошин.
Пасхальна хода проводиться уже 14 років поспіль. За цей час кількість церков - учасників збільшилася вдвічі.
У Черкасах пройшла традиційна Пасхальна хода

«Наша мета наголосити, що віра в Бога – це актуально, що воскреслий Господь – це є джерело надії та внутрішньої цілісності. А також пасхальна хода – це єднання церков навколо особи Ісуса Христа», - зазначив пастор Максим Сагайдак.

На звершення всі учасники запустили в небо кульки, як символ молитви, що летить до Бога.
29.04.2019 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter