Бондаренко просить пришвидшити ремонт бульвару Шевченка в Черкасах

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко сьогодні провів робочу нараду з представником технічного нагляду, який контролює перебіг реконструкції бульвару Шевченка, та з директором департаменту архітектури та містобування Артуром Савіним. Вони обговорили обсяги ремонтів, які слід завершити, та нюанси реконструкції.
Бондаренко просить пришвидшити ремонт бульвару Шевченка в Черкасах

Під час наради мер дав доручення пришвидшити комплекс дорожніх робіт, окрему увагу зосередив і на якості ремонтів.

– Ми повинні докласти максимальних зусиль, аби вже цього року завершити реконструкцію бульвару, й водії могли пересуватися комфортною дорогою, – говорить Анатолій Бондаренко. – Загалом цього року ми спрямували чимало коштів на ремонт доріг. Тож повинні вчасно підготуватися та розпочати ремонти.

Нагадаємо, реконструкцію бульвару Шевченка здійснюють у п’ять черг. На частині ділянок вже уклали ЩМА (зокрема, на відрізку дороги від вулиці Лазарєва до Небесної Сотні, від вул. Припортової до вул. В’ячеслава Чорновола), решту – заасфальтують цього року.

Нині, за словами Артура Савіна, роботи тривають на відрізку від вулиці Можайського до Університетської. Тут уклали вирівнюючий шар асфальту й підняли бордюрний камінь.

Водночас, Анатолій Бондаренко дав завдання пришвидшити роботи з облаштування тротуарів та зелених зон уздовж бульвару.
25.04.2019 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter