При міськраді Шполянської ОТГ працюватиме молодіжна рада

При міськраді Шполянської ОТГ працюватиме молодіжна рада Незабаром у Шполянській громаді запрацює молодіжний, консультативно-дорадчий орган при міській раді ОТГ – молодіжна рада, яка сприятиме активізації діяльності молоді громади у формуванні молодіжної політики Шполянської ОТГ з питань, які впливають на її життєдіяльність та у реалізації прийнятих рішень. Як інформують у Черкаському прес-клубі, міський голова Сергій Кравченко вже презентував учнівській молоді умови участі у такій раді.

Очільник громади ознайомив школярів 9-11 класів з роботою міської ради, розповів, як формується рада, виконавчий комітет та виконавчі органи, які відділи та комунальні підприємства (заклади) має, та у чому полягають їх обов`язки. Пояснив мету створення при Шполянській міській раді молодіжної ради, координатором якої є начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталя Коваль.

- Це можливість для нашої молоді проявити ініціативу в процесі формування молодіжної інфраструктури громади, долучитися до процесу ухвалення рішень, - констатував Сергій Кравченко. - Важливо, що молоді люди, які готові та хочуть змінювати молодіжне життя громади – отримали для цього вагомий інструмент. Депутатський корпус одноголосно підтримав ідею створення молодіжної ради. Тож відтепер — жодного рішення для молоді без участі молоді!

Місцева влада Шполянської ОТГ впроваджує одне із ключових завдань — зробити життя молоді у громаді комфортнішим. У сфері молодіжної політики працюють молоді креативні фахівці, які допоможуть молоді розкритися, а молодь в свою чергу зможе отримати фінансування на важливі для неї проекти.

До 5 травня триває прийом заявок на участь в молодіжній раді. Наразі молодь активно подає заявки з усіх населених пунктів Шполянської громади, наприкінці травня відбудуться установчі збори.
23.04.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter