За тиждень в Черкасах прибрали близько 100 несанкціонованих сміттєзвалищ

Близько 100 стихійних сміттєзвалищ ліквідували комунальники за останній тиждень у Черкасах. Про це інформують у міськраді Черкас.

Про це розповів заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Руслан Батир. За його словами, нині в місті триває активна робота з приведення до належного санітарного стану усі мікрорайони Черкас, зелені зони та автошляхи.

Приміром, лише за останній тиждень було розчищено близько 15 кілометрів прибордюрної частини. Зокрема, по вул. 30-річчя Перемоги, вул. Козацькій, вул, Дахнівській, вул. Менделєєва, проспекту Хіміків і т.д., ліквідовано близько 100 несанкціонованих сміттєзвалищ у різних мікрорайонах міста.

До розчистки міста від сміття залучені усі наявні людські та технічні ресурси комунальних служб, які працюють не лише у будні, але й у вихідні дні, зважаючи на обсяги захаращеності міських територій. І відповідна робота триватиме й надалі.

– Особливо активізувалось накопичення сміття після зими, коли люди з початком весняного періоду почали прибирати свої оселі від непотребу, території довкола приватних домоволодінь тощо і викидати все це деінде. Як правило – обабіч доріг, у лісосмугах, на прибудинкових територіях, нерідко навіть поблизу стаціонарних контейнерних майданчиків. А дехто – взагалі не надто «напружується», виставляючи старі меблі та інші предмети побуту просто біля під’їздів багатоповерхівок. Думаю, у цьому напрямку має відповідним чином спрацьовувати управління інспектування, притягуючи таких порушників до адміністративної відповідальності з накладенням штрафів. Всі ми прагнемо жити в європейських умовах, проте варто пам’ятати, що їх створення – це спільна праця, – наголошує Руслан Анатолійович.

А також нагадує, що нині в Черкасах триває двомісячник з благоустрою, який традиційно охоплює всі регіони України:

– Запрошую усіх жителів нашого міста долучитись до такої ініціативи, аби до Великодніх свят спільними зусиллями навести лад у нашому спільному домі – Черкасах. Бо порядок, комфорт, зручність, затишок починається насамперед з охайного, турботливого та відповідального ставлення кожного з нас до того середовища, яке нас оточує. Ми є прикладом для наших дітей і наступних поколінь. І саме своїм діями сьогодні ми формуємо власне майбутнє і майбутнє нашого міста завтра, – наголошує Руслан Батир.
19.04.2019 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter