У Степанецькій ОТГ розпочато будівництво амбулаторії сімейної медицини

У Степанецькій ОТГ розпочато будівництво амбулаторії сімейної медицини Будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини розпочалося у селі Степанці. Про це інформують у Черкаському прес-клубі. За словами голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка, доступні та якісні медичні послуги в умовах нової амбулаторії місцеві мешканці зможуть отримувати уже влітку.

Загалом, цьогоріч на території громади заплановано поточні ремонти у 3 ФАпах(села Попівка, Беркозівка, Малий Ржавець) та амбулаторії у селі Мартинівка. У цьому селі також запланували відкрити культурно-дозвіллєвий центр – і вже готують проекту документацію для реконструкції нежитлової будівлі із використанням енергозберігаючих технологій.

У місцевому НВК с. Мартинівка, та у Беркозівській гімназії громада планує будівництво котелень зі встановленням твердопаливних котлів. Крім того, серед амбітних планів громади на цей рік – будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям та стадіону зі штучним покриттям на базі Степанецького ліцею.
19.04.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter