У селі Халаідове в Монастирищенському районі відкрили другу чергу водогону

Як інформують у Черкаській ОДА, днями відбулася важлива подія в селі Халаїдове, що на Монастирищині. Тут відкрили другу чергу водогону. На сьогодні в селі підключені 182 точки. Наразі з водою вже школа, ФАП, сільська рада, двори, обслуговуючий кооператив, млин та сільські двори. Підключення другої черги дасть можливість забезпечити водою ще 86 точок.
У селі Халаідове в Монастирищенському районі відкрили другу чергу водогону

В заході взяли участь очільники району, сільський голова, народний депутат України Антон Яценко, керівники сільгосппідприємств Михайло Возний і Микола Риженко та інші. Жителі села хлібом і сіллю зустрічали шанованих гостей, які долучилися до справи та надали матеріальну допомогу на реалізацію такого необхідного проекту.

– Такі події свідчать про те, що об’єднання громади для спільної мети – це шлях до вирішення нагальних проблем. Саме такий варіант обирають в багатьох населених пунктах району, а співфінансування залишається найбільш дієвим механізмом для їх вирішення, – зазначив сільський голова Іван Омельченко. Він також подякува своїй громаді за підтримку та розуміння.
18.04.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter