Переможці конкурсу есе "Що я можу зробити для України" побували на екскурсії в Черкаській облраді

Як інформують у Черкаській облраді, в сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч із переможцями конкурсу есе на тему «Що я можу зробити для України». Цей конкурс є унікальною можливістю для 30 найкращих студентів Черкащини проявити себе як особистість, розвинути власні знання та навички щодо сучасного процесу державотворення, поліпшити комунікативні та організаторські здібності, знайти нових друзів і мотивацію до громадянської та політичної активності.
Переможці конкурсу есе "Що я можу зробити для України" побували на екскурсії в Черкаській облраді

У зустрічі взяв участь депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Доманський.

На початку начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Ольга Бреус ознайомила присутніх із основними положеннями Регламенту Черкаської обласної ради VII скликання та розповіла гостям про особливості роботи депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної ради.

Студентів цікавило питання, за яким принципом працює система голосування «Рада». Спочатку вони теоретично ознайомилися із роботою системи, а потім самі спробували зареєструватися та проголосувати за запропоноване питання.

Потім до слова запросили Володимира Доманського, який розповів присутнім про роботу депутата обласної ради, поділився власним досвідом та відповів на запитання, що їх цікавили.

Він побажав студентам приєднуватися до натхненників змін та розвитку місцевого самоврядування.

На завершення студенти із депутатом обласної ради зробили спільне фото.
18.04.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter