За одну добу комунальники прибрали в Черкасах 17 стихійних сміттєзвалищ

Як повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Руслан Батир, впродовж цієї доби працівники комунальних підприємств міста із залученням спеціалізованої техніки ліквідували 17 стихійних сміттєзвалищ. Про це інформують у міськраді Черкас.

– У переважній більшості містяни викидають обабіч доріг та на прибудинкових територіях та місцях неподалік стаціонарних контейнерних майданчиків будівельне сміття, гілля, листя, залишки меблів та різноманітного домашнього приладдя. Приміром, такі стихійні осередки непотребу були прибрані за такими адресами: вул. Надпільна, 465, вул. Гоголя, 520,532/73, вул. Смілянська 36, 38, Г.Дніпра, 81, вул. Сумгаїтська, 20, 24, 39, 30 років, вул. 30-річчя Перемоги, 60, вул. Пилипенка 10, вул. Вернигори 3,12/99, вул. Руставі, 15, Тараскова, 3 і вул. прикордонника Лазаренка, 22,34, – розповів Руслан Анатолійович.
За одну добу комунальники прибрали в Черкасах 17 стихійних сміттєзвалищ

Крім цього, за його словами, департамент житлово-комунального комплексу координує роботу з розчищення вулиць від сміття та утримання їх в належному санітарному стані.

У постійному режимі зараз триває прибирання зелених зон та міських автошляхів. Звичайно, особлива увага приділяється центральним вулицям міста, зокрема, бульвару Шевченка, вул. Хрещатик, вул. Надпільній, вул. Благовісній, вул. Чорновола, вул. Гагаріна, вул. Грушевського та іншим.
18.04.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter