П'ятьом волонтерам з Черкащини вручено президентські відзнаки в Черкаській ОДА

Президентськими нагородами відзначили п’ятьох волонтерів з Черкащини. Відзнаки «За гуманітарну участь в АТО» вручили їм сьогодні в облдержадміністрації.

П'ятьом волонтерам з Черкащини вручено президентські відзнаки в Черкаській ОДА


Цієї весни минає п’ята річниця з початку Операції об’єднаних сил. Волонтери й добровольці були тими, хто першими активізувалися й стали боронити незалежність держави на передовій зі зброєю в руках та в тилу. Черкащина – одна з перших активізувалася у цій роботи, каже керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО Євген Одновол. Сьогодні він передав нагороди Президента України волонтерам.

– Підтримувати хлопців з тилу – така ж сама робота, як і стояти на передовій зі зброєю в руках, – зазначив він, звертаючись до присутніх. – Це так само важливий внесок у нашу спільну перемогу. Нині минає чергова річниця з дня початку Операції обєднаних сил. І приємно, що наші волонтери не втрачають запалу й надалі прикладають усі зусилля для того, щоб наша країна перемогла у цій війні і була міцна до кінця.

Нагороди «За гуманітарну участь в АТО» отримали волонтери Благодійного фонду «Час Надії» Геннадій Олефір, Світлана Обманюк, Сергій Крикун, Лариса Григорович та Тетяна Волочай. Керівниця фонду Лариса Когут зазначила, що тих, хто достойних нагород в області надзвичайно багато. І хоч вони не публічні, втім їхня робота є значним внеском у спільну перемогу.

– Ці люди дійсно достойні відзнаки Президента України, – зазначила вона. –Вони – унікальні. Волонтери – це криголами 2014 року. Ми не знали, як робити, але робили, і це було правильно. Зараз проголошують, що наступ був зупинений завдяки волонтерам і добровольцям, і це так і є. І важливо, щоб волонтери ніколи не принижували тієї роботи і того внеску, який зробили. Адже це їхня велика частка у перемогу.
16.04.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter