Студенти з черкаських внз проходять практику в міськраді Черкас

Як інформують у міськраді Черкас, впродовж двох тижнів у виконавчих органах Черкаської міської ради проходитимуть практику студенти Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького навчально-наукового інституту економіки і права, які навчаються на першому курсі за спеціальністю «Менеджмент», а також –«Публічне управління та адміністрування».
Студенти з черкаських внз проходять практику в міськраді Черкас

Першу ознайомчу «екскурсію» для майбутніх управлінців, економістів та менеджерів провів заступник міського голови Ігор Волошин спільно з керівниками інших структурних підрозділів Черкаської міської ради.

У ході спілкування зі студентами Ігор Володимирович зауважив, що сам свого часу навчався у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького, а потім навіть певний час там працював. Тому рекомендував – вчитись, постійно розвиватись, оскільки саме це є підґрунтям позитивних змін у житті. А також – побажав реалізуватись в обраній професії та запросив висловлювати власні пропозиції щодо покращення життя в місті.

На думку заступника міського голови, кожна ідея має право на існування. Сучасне покоління молоді здатне продукувати цікаві нестандартні підходи, що може стати в нагоді для подальшого розвитку Черкас. Тому міська влада із задоволенням націлена на такий діалог.

Взаємовигідну співпрацю у такому практичному спілкуванні вбачає і старший викладач кафедри «Менеджменту та економіки безпеки» навчально-наукового інституту Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького Вікторія Чередниченко.

За її словами, студенти із задоволенням відгукнулись на їх ініціативу проходити практику саме у Черкаській міській ради. Оскільки висловлювали зацікавлення на власні очі побачити хто і як керує нашим містом. А також – як безпосередньо, так би мовити, «зсередини» організована відповідна робота.
15.04.2019 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter