У Тальнівському районі прохожили командно-штабні навчання рятувальників

Упродовж двох діб, 10-11 квітня, на Тальнівщині проходили командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту. Про це інформує Управління цивільного захисту ОДА. За словами керівника структури Юрія Скоробогатова, тематика навчань визначена регіональним планом основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженим розпорядженням ОДА. Тема: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Тальнівської районної ланки та Тальнівської міської ланки об’єднаної територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (ОТГ ТП ЄДС ЦЗ) Черкаської області при загрозі й виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу та особливий період».

У Тальнівському районі прохожили командно-штабні навчання рятувальників


До участі в навчаннях залучили керівний склад цивільного захисту Тальнівської районної ланки та Тальнівської міської ланки ОТГ ТП ЄДС ЦЗ Черкаської області, спеціалізовані служби та формування цивільного захисту, їхні сили й засоби; представників районної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з питань евакуації; також Тальнівський районний сектор Управління ДСНС у Черкаській області; органи управління місцевого самоврядування та об’єкти господарської діяльності, які розміщені на території району.

– У ході навчань ми відпрацювали питання взаємодії між органами управління ланок, професійними оперативно-рятувальними та комунальними підрозділами під час виконання завдань за призначенням, оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, удосконалення навичок керівного складу цивільного захисту щодо готовності підпорядкованих органів управління та сил до дій за призначенням, – зазначив начальник Управління Юрій Скоробогатов.
15.04.2019 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter