Близько 50 черкащан взяли участь в акції протесту проти проведення в Україні Другої європейської лесбійської конференції

12 квітня у Києві, біля центрального входу готелю «Турист» відбулася акція протесту проти проведення в Україні Другої європейської лесбійської конференції, яка проходить у Києві з 12 по 14 квітня.

На акцію прийшли молоді дівчата та жінки з дітьми, аби відстоювати інтереси українських громадян щодо захисту інституції сім’ї та протидії пропаганди гомосексуалізму. Близько п'ятдесяти учасників приїхало із Черкас.
Близько 50 черкащан взяли участь в акції протесту проти проведення в Україні Другої європейської лесбійської конференції

«Я мама трьох синів. І дай Боже, щоб колись у моїх дітей були сім’ї з нормальними цінностями і поглядами на життя. Ми, жінки, українки - найкращі. Але повинні мати достойного чоловіка біля себе, підвищувалася народжуваність дітей. Ніхто не може народити від одностатевих стосунків», - відзначила учасниця акції, черкащанка, Юлія Голованенко .

Учасники акції виступили проти програми лесбійської конференції, яка включає в себе неприпустимі для християнської держави позиції: впровадження у школах уроків пропагування гомосексуалізму та лесбійства; узаконення одностатевих шлюбів; надання права усиновлення дітей для гомосексуалістів; ратифікування Стамбульської конвенції; надання права ЛГБТ виховувати дітей в школах та дитячих садочках; розвиток та поширення порнографії тощо.
Близько 50 черкащан взяли участь в акції протесту проти проведення в Україні Другої європейської лесбійської конференції

«Ми протестуємо проти ЛГБТ пропаганди, тому що потрібно захистити наших дітей і суспільство від поширення цього вірусу. Ці дівчатка, вони не зупинятися на тому, що це їх особиста справа. Вони організовують конференції, влаштовують марші і нав'язують, свій спосіб життя. Їх представники продвигають закони, щоб змінити підручники і розповідати з молодших класів, що гомосексуалізм - це нормальна форма відносин», - зазначила одна із організаторів заходу, засновник Всеукраїнська християнської ініціативи проти ЛГБТ-пропаганди Маргарита Коротких.

ЛГБТ пропаганда несе надзвичайну загрозу для України, яка переживає наразі демографічну кризу: зменшується народжуваність (за роки незалежності кількість українських дітей зменшилася вдвічі – з 14 млн. до 7 млн.), збільшується смертність та посилюється трудова міграція.
12.04.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter