У міськраді Черкас представили елементи макету майбутнього меморіального комплексу пам’яті учасників АТО

Як інформують у міськраді Черкас, враховуючи звернення Черкаської філії Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО», рішення топонімічної комісії, доручення міського голови департаментом архітектури та містобудування Черкаської міської ради було проведено замовлений конкурс на розробку кращої концепції меморіального комплексу пам’яті учасників антитерористичної операції на сході України по вул. Хрещатик.
У міськраді Черкас представили елементи макету майбутнього меморіального комплексу пам’яті учасників АТО

Після визначення переможця конкурсу вже проведено ряд заходів щодо реалізації концепції – переможця. Зокрема, створено, відповідно до пропорцій, попередні елементи макету майбутнього меморіального комплексу пам’яті учасників АТО.

Про це розповів начальник відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Андрій Поліщук.

Для подальшої реалізації вказаної концепції необхідно визначити вартість робіт скульптурних композиції, які є в складі меморіального комплексу.
Наступним кроком стане розгляд макету концепції меморіального комплексу з аналізом кошторису скульптурних композицій, які будуть входити до складу об’єкту, на архітектурно-художній раді.

Нагадаємо, у приміщенні ТРЦ «Любава» на огляд жителів виставлено макет меморіального комплексу пам’яті учасників антитерористичної операції.

Його виготовили за унікальним ескізом із назвою «Незламні духом», який намалювала донька загиблого бійця Володимира Ложешнікова – Дар’я.

Дівчина, нагадаємо, перемогла в міському конкурсі з розробки концепції, на той час їй було 16 років.

Майбутній пам’ятний знак облаштують на площі Слави (поруч із вулицею Хрещатик).
12.04.2019 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter