З 12 квітня греблю Канівської ГЕС на 2 місяці перекриють для ремонту дорожного полотна

У Каневі з 12 квітня планують перекрити ділянку автодороги Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка для проведення капітального ремонту дорожнього покриття, узбіч, укосів, укріпних і водовідвідних споруд інспекторської автодороги лівобережної земляної греблі філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго». Про це інформують у САД області.
З 12 квітня греблю Канівської ГЕС на 2 місяці перекриють для ремонту дорожного полотна

Про це було повідомлено на нараді 3 квітня керівником філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго». Участь у нараді взяли голова Канівської райдержадміністрації, представники місцевих громад, канівських підприємств та підрядної організації, яка проводитиме ремонтні роботи. Участь у нараді також взяв заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Геннадій Андреєв.

Ремонтні роботи проводитимуться на так званій «бетонці», в напрямку села Софіївка Золотоніського району. На час проведення ремонтних робіт, рух по цій ділянці автодороги буде обмежено для усіх видів транспорту. Канівська ГЕС є власником технологічної автодороги на греблі Канівської ГЕС, яка суміщається з автодорогою Н-02. Відповідно ремонтні роботи проводитимуться на замовлення Канівської ГЕС.

За інформацією підрядної організації, ремонтні роботи триватимуть 2 місяці. Об’їзд транзитного вантажного транспорту здійснюватиметься через Смілу, Золотоношу, Черкаси та Київську область. Рух транспорту місцевих жителів та рейсових автобусів на час проведення ремонтних робіт цієї ділянки здійснюватиметься в об’їзд по автодорозі Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове-/Н-08/.

Про перекриття проїзду греблею Канівської ГЕС водіїв транзитних автомобілів повідомлятимуть інформаційні табло та знаки дорожнього руху, які будуть встановлені на основних дорогах на під’їздах до міста Канів.
08.04.2019 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter