Держгеокадастр: У Черкаській області треба встановити межі в 752 населених пунктах

Держгеокадастр: У Черкаській області треба встановити межі в 752 населених пунктах За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, одне з завдань органів місцевого самоврядування в земельній сфері – це внесення відомостей про межі населених пунктів до Державного земельного кадастру. Встановлення меж здійснюється за кошти міських, сільських, селищних рад, про передбачення яких у місцевих бюджетах Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області неодноразово повідомляло органи місцевого самоврядування, роз’яснюючи важливість і необхідність виконання цієї роботи. Однак на сьогодні з 855 населених пунктів Черкащини встановлено межі лише 103, зокрема внесені до ДЗК відомості про межі 87 населених пунктів.

Тож на території Черкаської області потребують установлення меж 752 населені пункти. Інформацію щодо здійснення відповідних заходів надали Драбівська, Звенигородська, Золотоніська, Катеринопільська, Смілянська, Тальнівська й Черкаська райдержадміністрації та районні ради: Жашківська, Канівська, Катеринопільська, Маньківська, Монастирищенська, Тальнівська, Христинівська, Черкаська, Чигиринська й Шполянська.

За результатами проведених обласним Держгеокадастром робіт, укладено договори між місцевими радами та розробниками документації з землеустрою про встановлення меж 277 населених пунктів. Зі 301 населеного пункту, що потребує встановленню меж і входить до ОТГ, договори укладено тільки щодо 102 населених пунктів.
05.04.2019 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter