Опалювальний сезон у Черкасах завершується 8 квітня

Опалювальний сезон у Черкасах завершується 8 квітня Як інформують у міськраді Черкас, 8 квітня у Черкасах завершується опалювальний сезон.

Відповідне рішення щойно ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, зважаючи на прогнозні показники на найближчі дні. А саме: суттєве підвищення середньодобової температури. Тоді як, згідно з нормативами, для дострокового припинення подачі тепла в оселі містян необхідно, аби впродовж трьох днів було тепліше восьми градусів.

На запитання головуючого на засіданні заступника міського голови Ігоря Волошина щодо доцільності завчасного завершення опалювального сезону в освітніх та медичним закладах Черкас, директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась пояснив, що керівництво зазначених установ має можливість безпосередньо узгоджувати таку необхідність з теплопостачальними організаціями – надавачами відповідних послуг.

Або за наявності індивідувальних теплових пунктів, як у деяких закладах охорони здоров’я, – самостійно зменшувати обсяги тепла чи взагалі припиняти його подачу.
04.04.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter