Конкурсна комісія Черкаської облради не визначила переможців на посади керівників двох комунальних підприємств

Як повідомляють у Черкаській облраді, 2 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка як голови комісії з визначення кандидатур на вакантні посади керівників комунальних підприємств проведено два засідання, на яких визначали переможців.

Членами цих комісій, крім посадовців обласної ради, які згідно службових обов’язків курують цей напрямок роботи, є представники громадських організацій та представники колективів, на які оголошено вакансії.
Конкурсна комісія Черкаської облради не визначила переможців на посади керівників двох комунальних підприємств

Цього разу обласна рада оголосила проведення конкурсів на заміщення вакантних посад: директора комунальної установи Черкаської обласної ради «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради».

До участі в конкурсі на посаду директора обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» подали два претенденти – Олександр Волошин, який нині виконує ці обов’язки, та Альона Норенко, яка працює заступником начальника відділу управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Відповідно до вимог конкурсу, обоє мають відповідну вищу освіту, стаж роботи на керівних посадах не менше п’яти років.

Як і передбачають умови конкурсу, кандидати на посаду презентували членам комісії програму своїх дій щодо розвитку комунального закладу та відповіли на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами обговорення та голосування кандидати не набрали необхідної кількості голосів.

У підсумку переможця не визначено. Відповідно до чинного законодавства буде оголошено новий конкурс на заміщення посади директора цієї установи.

Комісія провела також ще одне засідання щодо оголошеного конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради».

Встановлено, що до комісії не надійшло жодної заяви від кандидатів, тому конкурс не відбувся.
03.04.2019 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter