У Черкасах відремонтовано два спуски на Митницю

Дістатись до черкаської набережної та загалом – мікрорайону Митниця стане більш комфортно. Як інформують у міськраді Черкас, завдяки зусиллям міської влади днями відремонтовано дорогу по вул. Максима Кривоноса, загальною протяжністю близько двохсот метрів, яка пролягає до території пляжу. А також – на стадії завершення – облаштування нових пішохідних сходів по узвозі Пастерівському.
У Черкасах відремонтовано два спуски на Митницю

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко особисто проінспектував ці два об’єкти, перевіривши якість виконаної роботи. Про що повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».
У Черкасах відремонтовано два спуски на Митницю

– Відколи почав розбудовуватись мікрорайон Митниця, його мешканцям, у більшій мірі, завжди було досить проблемно діставатись до своїх осель. І, відповідно, – інших об’єктів, розташованих у різних частинах міста. Чи то – до роботи, крамниці, лікарні чи поліклініки, ринків, вокзалів і т.д. Поступово міська влада вирішує питання пішохідного та транспортного сполучення у Черкасах. Нинішні два об’єкти з ремонту вул. Максима Кривоноса та облаштування капітальних сходів вздовж узвозу Пастерівського – черговий крок, який ми робимо для зручності наших жителів та гостей міста. Ремонт вул. Максима Кривоноса вже завершено, а по узвозі Пастерівського – лишились опоряджувальні роботи з облаштування поручнів та укладання тротуарної плитки. Наполягаю, аби до Великодня усі відповідні роботи були завершені, – наголосив Анатолій Васильович.
01.04.2019 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter