2018 року бюджетним коштом на Черкащині було оздоровлено 163 дітей учасників АТО

2018 року бюджетним коштом на Черкащині було оздоровлено 163 дітей учасників АТО Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало розповів про медичне забезпечення атовців в області. Як інформують у Черкаській ОДА, про це йшлося на колегії обласної адміністрації, що відбулась днями під керівництвом голови адміністрації Олександра Вельбівця.

Так, Руслан Чикало зауважив, що лише за період цього року на базі лікувально-профілактичних закладів Черкащини розгорнули майже 800 спеціалізованих ліжок у 290 палатах підвищеної комфортності для стаціонарного лікування учасників АТО. У закладах охорони здоров’я провели більше 350 курсів стаціонарного лікування, зокрема й у Центрі реабілітації учасників АТО, що на базі Черкаського обласного госпіталю. Там вдалося медично реабілітувати 80 учасників АТО.

Руслан Олександрович також сказав, що минулоріч за кошти місцевого бюджету 15 атовців забезпечили пільговим зубопротезуванням на 30,6 тис. грн.

– На сьогодні поранені учасники АТО/ООС мають право на позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації за рахунок державного бюджету, – наголосив керівник Департаменту. – Скористатися безкоштовним протезуванням можуть учасники АТО, незалежно від установленої інвалідності. Вартість протезів фінансово не обмежена, а отже, держава оплачує саме той протез, який потрібен конкретному постраждалому воїну.

Загалом на обліку в органах соціального захисту населення області перебувають 29 учасників АТО/ООС, які потребують протезування/ортезування або забезпечення технічними засобами реабілітації.

Зауважимо, впродовж 2017-2018 років протезуванням забезпечили 12 осіб, із них 1 – через Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників АТО. Між тим, 16 осіб забезпечили технічними засобами реабілітації.

Руслан Олександрович також поінформував про оздоровлення дітей бійців АТО.

– Минулого року за кошти обласного бюджету ми змогли організувати оздоровлення та відпочинок 163 дітей учасників АТО, зокрема й дітей загиблих бійців. Вони відпочивали в дитячих закладах оздоровлення Одеської та Черкаської областей. Водночас 22 дітей учасників АТО оздоровились в «Молодій Гвардіії» та «Артеку».
01.04.2019 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter