З 8 по 21 квітня в частині будинків у Черкасах не буде гарячої води (перелік)

Як інформує ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», задля забезпечення надійності та безперебійності теплопостачання споживачів м. Черкаси по вулиці Новопречистенська між вул. Благовісна та пров. Матросова будуть виконуватися ремонтні роботи по заміні трубопроводу теплової мережі. У зв’язку з цим, на зазначеній ділянці з 1 по 30 квітня буде тимчасово обмежено рух автотранспорту.

Під час проведення працівниками Черкаської ТЕЦ монтажних робіт на теплових мережах, опісля завершення опалювального періоду (орієнтовний термін з 08.04.2019р. до 21.04.2019р.), буде призупинено подачу гарячої води у кількох житлових будинках міста.

Також тимчасово гарячої води не буде у дошкільних навчальних закладах №47 (вул. Нижня Горова, 40) та №30 (вул. Припортова, 29) та в закладах охорони здоров’я: КНП Друга міська поліклініка (вул. Чорновола, 1), ЧК міська стоматологічна поліклініка (бул. Шевченка, 325), ДУ ЧОЦ «Держсанепідслужба» (вул. Волкова, 3).

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже заміна трубопроводу теплової мережі забезпечить надійність теплопостачання протягом наступного опалювального періоду. Після проведення ремонтних робіт подачу гарячої води буде відновлено.

З 8 по 21 квітня в частині будинків у Черкасах не буде гарячої води (перелік)
28.03.2019 19:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter