На Черкащині розпочався ремонт ділянок траси "Київ-Одеса"

За інформацією САД у Черкаській області, розпочалися роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття у Черкаській області. На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області цього тижня розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту автодороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918. Наразі тривають підготовчі роботи до початку ремонтних робіт на цій ділянці автодороги.
На Черкащині розпочався ремонт ділянок траси "Київ-Одеса"

На автодорозі М-05 облаштують необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю майже 9,9 км, буде проведено у Жашківському районі від кордону з Київською областю і до закінчення міста Жашків у напрямку Умані.

Поточний середній ремонт розпочнеться з правого проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту правим проїздом буде перекрито, рух відбуватиметься по лівому проїзду у реверсному режимі.
Під час проведення поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 буде проведено ремонт дорожнього одягу. Зокрема, буде проведено укріплення та підсилення існуючого дорожнього одягу, укріплять узбіччя та влаштують водовідведення з проїзної частини автодороги. Буде влаштовано новий вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, з’їзди з автодороги.

Проектом проведення поточного середнього ремонту заплановано також ремонт двох шляхопроводів на цій ділянці автодороги на км 147+018 та км 147+253. Під час ремонту шляхопроводів буде влаштовано водовідведення зі штучних споруд, влаштовано нові деформаційні шви, вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття на прогонових будовах шляхопроводів.

Також на цій ділянці автодороги М-05 Київ-Одеса передбачено ремонт автопавільйонів громадського транспорту, зупинкових майданчиків та громадських туалетів. Буде проведено роботи із укріплення та планування узбіччя, обрізання порослі та обрізка крон дерев.

По завершенню робіт з влаштування нового дорожнього покриття, буде влаштовано нову дорожню розмітку холодним пластиком, острівці безпеки, встановлено нові дорожні знаки та влаштовано нове дорожнє огородження.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюватимуть спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».
28.03.2019 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter