Вельбівець представив у Монастирищі перспективний план розвитку Черкащини до 2021 року

Як інформують у Монастирищенській РДА, перспективний план розвитку Черкаської області на 2019-2021 р. представив голова облдержадміністрації активу Монастирищенського району. Сюди він завітав з робочим візитом 25 березня.
Вельбівець представив у Монастирищі перспективний план розвитку Черкащини до 2021 року

Нагадаємо, трирічний План розвитку області, напрацьований з урахуванням пропозицій усіх районів та ОТГ, представили на загал 9 березня в Черкасах на засіданні Ради регіонального розвитку Черкащини під головуванням Президента України Петра Порошенка. Голова ОДА Олександр Вельбівець зазначив, що головна мета зустрічі – поспілкуватися з управлінським активом для того, щоб усвідомити, наскільки на районах є переконання у реальності виконання представленого Плану, оскільки фінансова база для реалізації цих завдань закладена.

Олександр Іванович наголосив на тому, що напрацьований План актуалізує першочергові заходи у сфері економічного й соціального розвитку Черкащини на найближчі три роки в умовах реформи децентралізації. План враховує пріоритети Стратегії розвитку Черкаської області до 2020 року. У ньому відображені першочергові розвиткові та інфраструктурні проекти у сферах економіки, надання адміністративних послуг, транспортної інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.
28.03.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter