29 березня в Черкасах з робочим візитом побуває міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак

29 березня в Черкасах з робочим візитом побуває міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак Як інформують у Черкаській ОДА, 29 березня міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відвідає з робочим візитом місто Черкаси.

У межах поїздки міністр зустрінеться зі студентами Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, для яких прочитає відкриту лекцію.

Місце проведення: м. Черкаси, навчальний корпус № 3 Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, аудиторія 301 (бульвар Шевченка, 79).

Початок: 09.30

Також Остап Семерак спільно з представниками обласної та районної влади Черкащини, об’єднаних громад, місцевих громадських організацій екологічного напряму візьме учать в Семінарі з питань реалізації ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» (ОВД) та ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» (СЕО).

Під час семінару проаналізують виконання центральними областями України (Черкаська, Полтавська, Кіровоградська) перших результатів роботи нової європейської моделі процедури оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки, яка стала обов`язковою для державних програм, генпланів, містобудівних планів, стратегій розвитку областей, державних, місцевих галузевих програм.

Нагадаємо, що відповідно до неї всі довгострокові програми розвитку оцінюються із урахуванням наслідків для довкілля.

Початок: 12.00.

Місце проведення: мала сесійна зала Черкаської обласної ради, бульвар Шевченка, 185).
27.03.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter