У Черкасах визначали найкращі в Україні соки прямого віджиму

21-22 березня в Черкасах з успіхом відбулася IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технологія та Інновації: Від землі – до готового продукту». Однією з основних тем стала переробка плодово-ягідної продукції у продукти з доданою вартістю. Як свідчить досвід успішних вітчизняних переробних підприємств, що взяли участь у конференції, виробництво соків, сидрів, плодово-ягідних вин та інших продуктів переробки – це не тільки дієве рішення проблеми перевиробництва свіжих плодів, а й можливість отримати додаткові прибутки. Яскравою ілюстрацією цього на практиці, а також можливістю заявити про себе для виробників став конкурс «Народна дегустація соків прямого віджиму», який проводився протягом всього конференц-дня. 10 виробників представили 20 зразків різного соку прямого віджиму у трьох номінаціях. В кожній було обрано трійку лідерів.

З метою привернути увагу до якості натуральної продукції з фруктів і ягід від вітчизняних виробників, популяризувати серед споживачів вживання соків прямого віджиму, акцентувати на широких можливостях для бізнесу цього напряму, вперше в рамках конференції «Від землі до готового продукту» відбувся конкурс – Народна Дегустація соків прямого віджиму з фруктів і ягід від фермерських господарств і переробних підприємств України. Організаторами конкурсу виступив проект «Технології та Інновації» спільно з ГС «Укрсадвинпром».

– Народна дегустація соків прямого віджиму – наше дуже важливе починання, – коментує співзасновниця інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації» Катерина Конева. – Ви всі знаєте, що на полицях магазинів представлені в основному так звані нектари, натуральних соків прямого віджиму люди споживають не так багато, тому що мало знають про їхні користь і переваги. Тому ми вирішили зібрати виробників і зробити все можливе засобами своїх видань, інтернет-ресурсів, можливостей інформаційних партнерів конференції, щоб інформувати споживача, що цей продукт кращий і здоровіший. Крім того, для виробників фруктів – це фінансово успішна переробка.
У Черкасах визначали найкращі в Україні соки прямого віджиму

Взяти участь в дегустації та обрати кращі соки мали змогу всі учасники конференції. Адже це народна оцінка продукції з точки зору споживача. Конкурс проходив у трьох категоріях: «Яблучний сік», «Двокомпонентний сік», «Трикомпонентний (і більше) сік». Варто підкреслити, що дегустація соків проводилася всліпу, і лише наприкінці організатори відкрили всі карти.

Свою продукцію на конкурсі представили 10 українських виробників соків прямого віджиму, всього на дегустацію було подано 20 зразків. Перемогу в категорії «Яблучний сік» завоював ТОВ «Найсік», друге місце – ТМ «Краса Азова», третє місце – ТМ «ПрямоСік».

Золото в категорії «Двокомпонентний сік» більшістю голосів віддано за «Сік яблучно-грушевий» від ТОВ «Сади Карлівщини». Срібло отримав сік «Яблучно-гарбузовий» від ТОВ «Найсік». Бронзу – «Сік Яблучно-грушевий» від ТМ «Еко Край».

Перемогу в категорії «Трикомпонентний (і більше) сік завоював «Сік Мультифруктовий» від ТМ «ПрямоСік», компанія «Вітмарк». Срібло і бронза дісталася ТОВ «Найсік» за соки «Яблучно-морквяно-гарбузово-буряковий» та «Яблучно-морквяно-гарбузовий» відповідно.
27.03.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter