Карашинську ОТГ на Корсунщині відвідав радник із питань сільського господарства із США Фредерік Смітт

Карашинську ОТГ на Корсунщині відвідав радник із питань сільського господарства із США Фредерік Смітт За інформацією Карашинської ОТГ, у рамках ініціативи "Мери – за економічне зростання" («Mayors for Economic Growth» (M4EG), об’єднану територіальну громаду відвідав гість з США Фредерік Смітт - старший радник з питань сільського господарства та продовольчої безпеки, який має 30-річний досвід у сфері сільського господарства та захисту рослин, інклюзивних ринкових систем.

Доктор Смітт керував програмами, спрямованими на підвищення продуктивності сільського господарства, зміцнення ринкових систем і ланцюгів створення цінностей, а також збільшення фінансової інтеграції. Зосереджений на покращенні засобів та заходів для існування у сільських домогосподарствах та громадах.

Під час зустрічі обговорено надважливі питання сталого розвитку сільських територій, особистих підсобних господарств, фермерства та кооперації на селі.

За підсумками зустрічі керівництво об’єднаної громади всі напрацьовані ідеї врахує в ході розробки і затвердження плану економічного розвитку Карашинської ОТГ, що на Корсунщині.
26.03.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter