У Шполі пройшов регіональний форум сім’ї

У Шполі пройшов регіональний форум сім’ї23 березня в Шполі пройшов регіональний форум сім’ї. Захід відбувся за ініціативи християнських церков міста Шполи та Шполянського району. На заході були представники семи районів Черкаської області: Звенигородського, Городищенского, Катеринопільського, Лисянського, Тальнівського, Корсунь – Шевченківського та Шполянського. Подія відбулася за підтримки обласного комітету "Руху Реформації".

«Питання сім’ї для нас дуже важливі, тому такі форуми необхідні для кожного району. Ми будемо працювати над тим, щоб в Черкаській області та Україні якомога більше людей дізналися про важливість захисту сімейних цінностей»., - зазначив голова обласного комітету Руху Реформації Валерій Бєляєв.
Серед спікерів на заході були доктор філософії, засновник фонду "Сім'я" Адріан Буковинський та директор Східноєвропейського Лідерського Форуму Ярослав Лукасик.

«Інститут сім’ї – це найважливіше в житті людини. В сім’ї ми народжуємось і формуємось і сьогодні сім’я під загрозою. Ми живемо в час, коли все, що було очевидним протягом тисячоліть, раптом стає не очевидним. Нам необхідно захищати сім’ю, бо таким чином ми захищаємо наше майбутнє», - зазначив Ярослав Лукасик.

Про сімейні цінності також говорили: голова громадський діяч, експерт з соціальних комунікацій Ірина Ванникова, директор громадської організації Асоціації Педагогів Християн Володимир Шляхетко, голова комітету сімейного служіння, пастор Юрій Бієвець, медотист кабінету управління освіти Звенигородської райдержадміністрації Володимир Неумитий, міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко.
25.03.2019 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter