На Чорновола біля Університету банківської справи встановлять світлофор

На Чорновола біля Університету банківської справи встановлять світлофор Біля будинку 243, що на вулиці В’ячеслава Чорновола (зокрема, на переході між черкаським інститутом «Університету банківської справи» й тамтешньою зупинкою громадського транспорту) облаштують світлофор. На це під час сесії 21 березня депутати заклали в бюджеті міста 390 тисяч гривень. Про це інформують у міськраді Черкас.

Як розповідає начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко, встановити його планують до кінця літа. Насамперед департамент житлово-комунального комплексу замовить проектно-кошторисну документацію. Після її виготовлення комунальники візьмуться за встановлення світлофору.

– За своїми характеристиками він буде аналогічним до двох збудованих раніше світлофорі поруч із парком «Перемога», – розповідає Сергій Отрешко. – Незручностей для водіїв він не створюватиме. Час роботи зеленого світла для транспорту в них достатньо довгий. Натомість його поява в цілому дозволить пішоходам безпечно переходити дорогу.
22.03.2019 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter