В Умані відкрито оновлений сервісний центр МВС

21 березня в Умані відкрився оновле-ний сервісний центр МВС, що працює за принципом єдиного вікна та відкритого простору.

«Сьогодні для нас надзвичайно хвилюючий та важливий день. Адже, сьогодні, на Черкащині відкривається другий, оновлений сервісний центр МВС. Перший такий центр вже більше двох років успішно працює в обласному центрі – в місті Черкаси.
В Умані відкрито оновлений сервісний центр МВС

За день, оновлений сервісний центр МВС Умані, може надавати громадянам більше 150 якісних послуг. Серед яких, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та заміна посвідчень водія, видача довідок про відсутність чи наявність судимості, а також відвідувачі зможуть отримати багато інших послуг, які нада-ються сучасними центрами МВС. Тут, передбачені усі зручності для відвідувачів: від достатньої кількості паркувальних місць на майданчику, до дитячого куточка та приємного візуального офор-млення» – зазначив у своєму вступному слові начальник Регіона-льного сервісного центру МВС в Черкаській області, Володимир Андрущенко.

Відвідувачів в Умані обслуговують 12 підготовлених праців-ників фронт-офісу. Запроваджена найсучасніша система інформа-ційних технологій та комунікативного обладнання, працює електронна черга. Клієнти на спеціальному планшеті можуть залишити відгуки щодо якості обслуговування — так відслідковується якість надання послуг у центрі та персонально кожним працівником.
В Умані відкрито оновлений сервісний центр МВС

«Сьогодні ми стали свідками відкриття 104-го сервісного центру МВС в Україні, і мені дуже приємно, що цей центр відкрито саме в Умані, в місті з великим історичним минулим, поряд з авто-дорогою державного значення Київ-Одеса, куди зручно буде звер-татися за послугами не лише місцевим жителям, але й жителям прилеглих до Умані населених пунктів, Кіровоградської та Вінни-цької областей. Адже хочу нагадати усім, що сервісні центри МВС працюють за принципом екстериторіальності, тобто будь-який громадянин, не залежно від свого місця реєстрації може отримати послугу в будь-якому сервісному центрі МВС» – прокоментував подію перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Олександр Князюк.
22.03.2019 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter