Понад півтисячі жителів Черкас зібрали підписи за прискорення ремонту на вулиці Бидгощській

Понад півтисячі жителів Черкас зібрали підписи за прискорення ремонту на вулиці Бидгощській Понад 500 підписів зібрали черкащани аби прискорити ремонт відрізку вулиці Бидгощської. Про це на засіданні сесії ЧМР повідомив депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Романов.

Він зауважив, що ці підписи люди зібрали лише за тиждень. У такий спосіб містяни просять чинну владу здійснити цьогоріч ремонт вулиці, кошти на який передбачені у бюджеті розвитку.

- До нашої фракції «Об’єднання «Самопоміч» звернулися представники п’ятьох гаражних кооперативів з проханням проконтролювати реконструкцію та ремонт вулиці Бидгощської. Йдеться про понад чотири тисячі містян, які, через величезні ями на дорозі, фізично не можуть добратися до своїх гаражів. До того ж ця дорога веде ще й до митного посту «Черкаси-північний». Люди зібрали понад 500 підписів, - наголосив Олексій Романов.

Тож він звернувся до міського голови з проханням доручити департаменту фінансової політики надати пріоритет цьому питанню при розробці помісячного розпису міського бюджету. А також департаменту житлово-комунального комплексу – включити ремонт дороги в першочерговий порядок проведення робіт.
21.03.2019 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter