Померла Ольга Дубова, яка впродовж 30 років очолювала Черкаську обласну бібліотеку для дітей

Померла Ольга Дубова, яка впродовж 30 років очолювала Черкаську обласну бібліотеку для дітей За інформацією Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА, в обласному центрі в останню путь провели Ольгу Дубову (16.11.1934 – 16.03.2019), багаторічну директорку Черкаської обласної бібліотеки для дітей.

Про це у «Фейсбуці» повідомив Олексій Дубовий.

Ольга Петрівна народилась в с. Погибляк Лисянського району. Закінчила Київський державний інститут культури ім. О. Корнійчука. Працювала бібліотекарем у Тихонівці на Лисянщині, в Лисянці, згодом – у бібліотеці Черкаського музичного училища, у Чигиринській районній бібліотеці для дітей.

З 1973 року Ольга Петрівна працювала завідувачем відділу мистецтв Черкаської обласної бібліотеки для дітей, а з 1978 – очолила її. Працювала директоркою бібліотеки до 2008 року.

Саме на посаді директора розкрилися її організаційний талант, великий фаховий досвід, прихильність до запровадження різноманітних інновацій. Завдяки зусиллям Ольги Петрівни було збудовано нове приміщення. Сьогодні бібліотека має найбільше і найповніше на Черкащині зібрання літератури для дітей. У 1997 році було розпочато комп'ютеризацію бібліотечних процесів. Сьогодні власна база даних електронного каталогу нараховує близько 100 тис. записів. З 2001 р. завдяки укладенню партнерської угоди з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у бібліотеці працює Інтернет-центр за програмою ІАТР.
20.03.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter