Черкаський виконком підтримав демонтаж 5 рекламних носіїв на "Кооператорі"

Черкаський виконком підтримав демонтаж 5 рекламних носіїв на "Кооператорі" За інформацією міськради Черкас, сьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення про демонтаж тимчасової споруди по вул. Гагаріна в районі узвозу Стрілецького, 1, розміщеної без дозвільних документів.

А також – про знесення п’яти рекланоносіїв, розміщених самовільно по бульв. Шевченка на фасаді торгівельного центру «Кооператор».
Разом з тим, міський голова Анатолій Бондаренко звернув увагу присутніх на ганебні дії власника приватної компанії «Вересень+», який котрий рік поспіль здійснює незаконну діяльність на ринку надання рекламних послуг у Черкасах.

– Маючи в місті 160 рекламних конструкцій, цей підприємець останні п’ять років не сплачує жодної копійки до міського бюджету за користування землею. Водночас – прикривається суперечливими судовими рішеннями, які міська рада оскаржує. Адже нам суд забороняє вчиняти будь-які дії щодо примусового демонтажу зазначених об’єктів. Тоді як від такої незаконної діяльності місто недоотримало вже близько 3,5 мільйонів гривень належних податків. Такими діями суд позбавляє можливість територіальну громаду міста захищати свої права. Тож просив би правоохоронні органи активізувати роботу у цьому напрямку, – наголосив Анатолій Бондаренко.
19.03.2019 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter