Норвезька Scatec Solar, що споруджує сонячну електростанцію в Кам'янці, планує підтримати освітню та медичну галузі в ОТГ

Норвезька Scatec Solar, що споруджує сонячну електростанцію в Кам'янці, планує підтримати освітню та медичну галузі в ОТГ  Як інформують у Черкаській облраді, в Кам'янській громаді днями проведено зустріч з представниками норвезької компанії Scatec Solar, яка споруджує сонячну електростанцію на території міста Кам’янка.

Метою зустрічі було налагодження подальшої співпраці в напрямку соціального партнерства. Такий підхід широко використовується норвезькою компанією під час реалізації проектів в різних країнах.

Представники компанії разом з міським головою обговорили проблеми громади, які можна було б вирішити завдяки співпраці з інвестором.

Зокрема, було обговорено питання щодо підтримки освітньої та медичної галузі громади; допомоги в розвитку інфраструктури, а саме: відновлення твердого покриття вул. Заводської; приміщення гуртожитку по вул. Перемоги, 1; модернізації вуличного освітлення; співпраці в галузі розвитку туризму на території громади та інші питання.

Основним меседжем від представників Scatec Solar було те, що ця співпраця не буде одноразовою. Компанія планує свою роботу в декілька етапів у різних напрямках. Вони будуть визначені спільно з міською владою та впроваджуватимуться поступово.
15.03.2019 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter