У Черкасах вже встановлюють головну новорічну ялинку

У Черкасах вже встановлюють головну новорічну ялинкуНа Театральній площі Черкас розпочався монтаж головної новорічної ялинки нашого міста. Її висота складе 15 метрів. На створення новорічної красуні використають 173 невеличкі ялинки, які змонтують на спеціальному металевому каркасі. Їх придбали в Черкаському лісництві. Усі роботи виконуватимуть працівники КП «ЧЕЛУАШ». «Родзинкою» ж головної новорічної красуні Черкас стануть унікальні гірлянди, які цілодобово виблискуватимуть різнокольоровими вогниками.

Начальник організаційного відділу департаменту управління справами Черкаської міської ради Лілія Маліщук повідомила, що такі прикраси вітчизняного та німецького виробництва вперше використовуватимуться на головній ялинці нашого міста. На відміну від минулорічних новорічних гірлянд, які працювали лише у вечірній та нічний час, нові працюватимуть цілодобово, створюючи ефект свята щомиті.

– Прикраси, які використовувались чотири роки поспіль на новорічній ялинці на Театральній площі були китайського виробництва і не пройшли випробування часом. Оскільки торік у більше половини з них перегоріли лампочки. Також істотну шкоду ялинковим прикрасам щороку завдають вандали, – констатує Лілія Миколаївна.

Аби уберегти нові гірлянди від зазіхання зловмисників – у нижній частині новорічної ялинки буде прикріплена своєрідна антивандальна «спідниця».
Залишки ж минулорічних гірлянд будуть використані для святкового вбрання міста.

За повідомленням Черкаської міської ради, в Черкасах також очікується встановлення новорічних ялинок на Соборній площі, у сквері за ОДА, на площі Дружба народів, біля ТРЦ «Хрещатик-Сіті» та біля Палацу молоді у Південно-Західному районі Черкас, а також у мікрорайонах нашого міста.
28.11.2012 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter