13 березня в Черкасах відбудеться презентація онлайн-інструменту порівняння програм топ-10 кандидатів у Президенти

13 березня в Черкасах відбудеться презентація онлайн-інструменту порівняння програм топ-10 кандидатів у ПрезидентиУ середу, 13 березня о 14-00, в конференц-залі готелю «Оптіма-Черкаси» ГО “Центр UA” презентуватиме онлайн-інструмент порівняння програм топ-10 кандидатів у Президенти.

Більше третини українців, за даними опитування центру Разумкова, перш ніж віддати свій голос на виборах, ознайомлюються з програмами та передвиборчими пропозиціями політиків. Щоб допомогти громадянам зробити раціональний вибір, аналітики ГО “Центр UA” підготували унікальний для України онлайн-інструмент порівняння програм кандидатів. Інструмент дозволить у простий спосіб ознайомитися з позиціями кандидатів щодо низки державних політик, відображених у їхніх програмах або надані штабами на запит аналітиків.

Кожен громадянин зможе за допомогою онлайн-тесту скласти власну програму ідеального кандидата на посаду президента, спеціальний алгоритм вкаже, чи збігається вона з програмами реальних кандидатів з виборчого бюлетеня.

Спікер презентації - Пасічник Сергій
12.03.2019 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter