Міськрада Черкас проголосувала за створення на "дачі Андреєва" парку патріотичного виховання

Міськрада Черкас проголосувала за створення на "дачі Андреєва" парку патріотичного виховання Як інформують у міськраді Черкас, депутати Черкаської міської ради проголосували за створення міського парку патріотичного виховання, де розмістять і дитячий табір. Йдеться про ділянку площею 5,3 га, нині це територія так званої "дачі Андрєєва", що по вулиці Менделєєва, 4.

Раніше ця територія використовувалася для відпочинку обласної еліти.

Для залучення цієї ділянки для суспільних потреб міста проголосувало 25 депутатів на пленарному засіданні сесії, що відбулося 5 березня.

- У зв'язку зі суспільним резонансом та проектом рішення Черкаської обласної ради стосовно приватизації будівель та споруд на Менделєєва, 4 вирішили створити в цій частині нашого міста - зону відпочинку, - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Нині ця земельна ділянка перебуває в довгостроковій оренді в приватного підприємства "Міськбуд - плюс". Відтак, депутати ухваленим рішенням пропонують припинити відповідну угоду.

Опікуватиметься майбутнім парком комунальне підприємство "Дирекція парків".

Водночас, депутати доручили департаменту економіки та розвитку звернутися до обласної ради з метою передачі у власність громади міста комунального майна територіальних громад Черкаської області.
05.03.2019 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter