У Черкасах відзначили три роки від дня створення патрульної поліції

У Черкасах відзначили три роки від дня створення патрульної поліції Три роки з дня заснування святкує патрульна поліція Черкащини. Як інформують у міськраді Черкас, з нагоди річниці кращих відзначили відзнаками та грамотами.
Дали старт роботі патрульній поліції 1 березня 2016 року. Тоді урочисто склали присягу більше 250 патрульних. Вони ж стали рушійною силою реформи поліції. Нині службу в лавах патрульної поліції несуть понад 400 осіб.

– Це ваш перший, хоча й невеличкий, ювілей, – зазначив посадовець, звертаючись до патрульних. – Свою службу ви несете з честю. Адеж бути патрульним –це не про фото із містянами у новій формі, а про їхній захист, збереження безпеки й правопорядку на вулицях Черкас, щоденний ризик і виснажливу роботу. Нині керівництво країни поклало на вас велику відповідальність та очікування. Ви і честь, і закон, і гідність нашої громади. Як обласна влада, ми допомагали й продовжуватимемо це робити. Торік спрямували кошти на забезпечення водного патруля. Так само готові підтримувати патрульних і надалі.

Начальник Управління патрульної поліції в Черкаській області, старший лейтенант поліції Олександр Кокоба подякував заступнику за підтримку патрульних черкащини та висловив надію, що така плідна співпраця буде тривати.
01.03.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter