Бондаренко заявляє, щоі в Черкасах "вдалося створити біля 1000 нових робочих місць"

Черкаський бізнес буде опікуватись стратегічним розвитком міста. Як інформують у Черкаському прес-клубі, про це йшлося під час круглого столу «Перспективи розвитку та засади економічного зростання м. Черкаси», що, за участю міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та голови Регіональної Ради підприємців Олександра Турченяка, 28 лютого відбувся у Черкасах.
Бондаренко заявляє, щоі в Черкасах "вдалося створити біля 1000 нових робочих місць"

- Політику розвитку міста повинні визначати підприємства, а не політики, - констатував Анатолій Бондаренко, зазначивши, що уже сьогодні, завдяки вдалій співпраці підприємців та міської влади Черкасам вдалося створити біля 1000 нових робочих місць.

Саме про необхідність підтримки владою бізнесу, що створює нові робочі місця, говорив і Олександр Турченяк, зауваживши, що це дозволяє зберегти людський потенціал міста і не змушувати людей шукати роботи і можливостей виживання за кордоном.

Олександр Турченяк анонсував візит до Черкас офісу залучення інвестицій Ukraine Invest – для вивчення можливостей стратегічного розвитку міста – у співпраці влади та бізнесу - і залучення до Черкас міжнародних інвестицій.
28.02.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter