З власниками черкаських маршрутів, які не пройшли конкурс, укладено тимчасові угоди на 3 місяці

З власниками черкаських маршрутів, які не пройшли конкурс, укладено тимчасові угоди на 3 місяці За інформацією міськради Черкас, з власниками автобусів, які працюють на міських маршрутах №8, №9, №20, №24, №25, №30, №31 та №33 будуть укладені тимчасові договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом строком на три місяці.

Відповідне рішення сьогодні погодив виконавчий комітет Черкаської міської ради, аби забезпечити безперебійну роботу в правовому полі пасажирських перевезень у Черкасах та гарантувати безпеку пасажирам під час користування громадським транспортом.

Мова йде про власників автобусів, з якими були укладені договори на перевезення пасажирів за результатами останніх конкурсів та які обслуговували відповідні маршрути раніше.

Але цьогоріч за висновками конкурсного комітету зазначені перевізники не були допущені до конкурсу на міські громадські перевезення. Оскільки не відповідали затвердженим умовам, зокрема, щодо якості та кількості наявного транспорту, зареєстрованим працівникам, рівню обслуговування тощо.

Під час обговорення міський голова Анатолій Бондаренко наголосив на необхідності здійснення транспортної реформи в Черкасах, яка має стати запорукою ефективної роботи громадських перевезень в обласному центрі.

На думку Анатолія Васильовича, пріоритет у місті має бути саме за електротранспортом, який є екологічним та більш надійним з погляду роботи, що засвідчує попередній досвід.

Тоді як маршрутні автобуси мають охоплювати насамперед ті райони, де не прокладено тролейбусні тролі.

А от заступник міського голови Юрій Ботнар акцентував на численних порушеннях з боку приватних перевізників. Зокрема, недотриманні ними графіків маршрутів, правил дорожнього руху, низьку якість обслуговування, за що передбачено відповідне адміністративне покарання.

Тож, за його словами, доки ті не змінять підхід до роботи та якості надання послуг з пасажирських перевезень ні про яке укладання довгострокових договорів не може бути й мови.
26.02.2019 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter