ОДА: На Черкащині проживає 2 178 дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування

ОДА: На Черкащині проживає 2 178 дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування  Служба у справах дітей облдержадміністрації щомісяця здійснює аналіз посиротіння дітей та їх влаштування до сімейних форм виховання. Нині у Ватутіному та на Лисянщині мають найкращі в області показники з улаштування статусних дітей. Про це повідомила начальник служби у справах дітей ОДА Оксана Покатілова у ході засідання колегії під головуванням очільника області Олександра Вельбівця.

Крім цього, в 12 районах, містах області цей показник перевищує або дорівнює середньообласному. Найвищі показники у Смілянському районі (98,8%), Жашківському районі (98,6%) та Золотоноші (96,8%).

– Наразі в області обліковується 2 178 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що на 15 дітей менше ніж у 2017 році, – повідомила Оксана Іванівна. – Із загальної кількості дітей вказаної категорії майже 93 %, тобто 2 022 дітей, проживають і виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Минулоріч на Черкащині набули правового статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 314 дітей, що на 13 дітей менше у порівнянні з 2017 роком. Аналіз свідчить, що в області щомісяця в середньому 26 дітей з різних причин втрачають можливість виховуватися у своїй біологічній родині.

Переважна більшість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме 1 562, виховується в сім’ях опікунів, піклувальників. Протягом 2018 року під опіку, піклування влаштовано 223 дитини. На утримання підопічних дітей з державного бюджету виплатили 60,5 млн грн.
22.02.2019 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter