У черкаській ЗОШ №25 відкрили скелелазну стіну

У черкаській школі № 25 відкрили унікальну скелелазну стіну. Її висота – 4,5 метри, довжина – понад 8 метрів. Відтепер у ЗОШ № 25 можна буде проводити змагання всеукраїнського рівня серед школярів. Це поки що перший і єдиний скеледром, збудований в школі. Стіну зробили за кошти спонсорів: ТОВ «Група Венето» та ІТ-компанія «еКreative».
У черкаській ЗОШ №25 відкрили скелелазну стіну

«Ми хочемо, щоб таке обладнання найближчим часом з’явилося в усіх школах міста. Щоб діти могли не лише покращувати свої фізичні здібності, але й тренуватися і виступати в цьому виді спорту. Альпінізм став олімпійським видом спорту. Тому, можливо, за кілька років завдяки цій стіні і цим приватним інвестиціям у нас в Черкасах з’явиться олімпійський чемпіон із альпінізму», – зазначив керівник корпорації «Група Венето» Олександр Згіблов.

Ідея облаштувати альпіністську стінку виникла у голови обласної федерації альпінізму та скелелазіння в Черкаській області В’ячеслава Полежайка. Він переконаний, що це дасть поштовх в розвитку цього виду спорту. А, власне, скеледром у ЗОШ № 25 є унікальним. Завдяки своїй висоті тут можна проводити міські змагання.
Суттєве плече фінансової допомоги для реалізації проекту підставив керівник ІТ команди «еКreative» Віктор Євпак. Він порадив юним школярам займатися спортом.
22.02.2019 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter