До Всесвітнього дня котів у Черкасах випустять листівки, присвячені безпритульним котам

До Всесвітнього дня котів у Черкасах випустять листівки, присвячені безпритульним котам До Всесвітнього дня котів у Черкасах випустять ексклюзивні листівки, що допоможуть знайти дім безпритульним котикам. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Волонтери придумали, студенти – намалювали, а «айтішники» допомогли листівкам побачити світ. У такій співпраці у Черкасах народився проект «Котики люблять вас! Любіть котиків!» Такі написи розміщено на всій серії благодійних листівок, приурочених до Всесвітнього дня котів - кошти від продажу яких підуть на лікування, харчування і пошук нового дому для безпритульних тварин.

Листівки, з любов’ю створені студентами, зображують напрочуд милих котиків і кумедні або філософські написи на кшталт «Я люблю тебе і поїсти», «Дім там, де кіт» - тому, безсумнівно, стануть дуже приємним і справді унікальним подарунком для коханих та друзів – і не лише у День котів.

Акцію втілили спільно Черкаський обласний благодійний фонд «Життя», Черкаський державний технологічний університет та «Громадська спілка «Черкаси ІТ кластер».
22.02.2019 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter