Про що говорили депутати на сесії міськради Черкас, яка так і не відкрилася

Як інформують у міськраді Черкас, 14 лютого в Черкасах відбулося 63-тє пленарне засідання другої сесії. На початку роботи депутати виступили зі зверненнями та запитами. Утім, обранці не знайшли консенсусу та не затвердили порядок денний. Тож міський голова Анатолій Бондаренко закрив засідання.

Першому дали слово представнику компанії «Посейдон» Романові Сенику. Він розповів обранцям, що їхня фірма планує збудувати в районі грузового порту (за адресою: вул. Портова, 5) сучасний елеватор. Це, за його словами, близько 50 млн.грн інвестицій. До бюджету, в разі появи такого об’єкту, сплачували б майже 3 мільйони податків. Аби втілити такий проект, їм необхідний дозвіл на розробку детального плану території для будівництва елеватора.

Далі виступив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко. Він розповів, що через борг держави за різницю в тарифах, їхнє підприємство перебуває у скрутному фінансовому становищі. Посадовець звернувся до депутатів із проханням надання фінансової підтримки.

Під час сесії виступив і депутат Роман Шевченко. Він висловив занепокоєння стосовно фактів зрізання біл-бордів невідомими людьми в Черкасах.

Депутат Олександр Дишлюк виступив із запитом, в якому просив зобов’язати директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова прозвітувати стосовно функціонування електронних щоденників у школах. А ще – аби за три дні до сесії було оприлюднено всі документи стосовно впровадження програми «Електронний щоденник». Його підтримали 23 обранці.

За його словами, з нового року нібито планується платне використання таких щоденників.

– Орієнтовна сума — 90 грн з дитини в місяць, – заявив обранець.

Тарас Коломієць повідомив про примусову сплату «благодійних внесків», яку нібито вимагають у КП «Черкаська міська консультативна поліклініка». Він попросив з’ясувати законність таких сплат.

Ігор Кіта звернувся до колег з проханням допомогти громадській організації «Друг» знайти постійне місце для здійснення діяльності. Депутат пропонує облаштувати його на вулиці Благовісній, де нині розміщується ярмарок саджанців.

Крім того, Ігор Кіта нагадав про необхідність довести до ладу сквер «Сонячний». За його створення на вулиці Академіка Корольова поблизу будинків 24 та 32 обранці голосували ще в 2016-ому році.

Володимир Гриценко звернувся до міського голови з проханням дати доручення комунальним службам провести аварійний ремонт на мосту, що з’єднує проспект Хіміків та 30-річчя Перемоги. Натомість Анатолій Бондаренко повідомив, що вже дав таке доручення. КП «ЧЕЛУАШ» візьметься за ремонтні роботи, як тільки дозволить погода.

Депутат Іван Косенко звернувся з проханням розробити програму стосовно сприяння зайнятості серед учасників АТО і ООС.

Далі ж обранці перейшли до формування порядку денного. Утім, не знайшли консенсусу. Відтак, міський голова Анатолій Бондаренко закрив пленарне засідання. Про дату наступного – буде повідомлено додатково.
14.02.2019 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter