Двом сиротам з Черкас вручили ключі від двох однокімнатних квартир

Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні новий етап у житті розпочався у двох сиріт з Черкас – Даниїла Семченка та Сергія Матюшкіна-Матюшина. За сприяння міської влади Черкас та державної підтримки для них були придбані дві однокімнатні квартири, документи та ключі від яких юнакам особисто вручив міський голова Анатолій Бондаренко.
Двом сиротам з Черкас вручили ключі від двох однокімнатних квартир

Зі свого боку, Анатолій Васильович наголосив, що міська влада Черкас і надалі робитиме все можливе для забезпечення житлом найвразливіших верств населення. Сироти, які волею долі опинились без підтримки найрідніших, особливо потребують такої допомоги.

– На жаль, держава не приділяє належної уваги виконанню гарантованих нею ж повноважень щодо придбання такого соціального житла. Тому завдяки послідовним діям міської влади, а саме: департаментам соціальної політики, житлово-комунального комплексу, служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, були виконані всі передбачені законодавством заходи, для того щоб придбати ці дві квартири. І сьогодні ми вручаємо ключі від них першим на черзі серед осіб зазначеної категорії, – відзначив міський голова.

Начальник житлового відділу департаменту ЖКК Черкаської міської ради Олена Мельнишина розповіла, що на квартирному обліку у місті Черкаси перебуває 117 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 ,,Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа” місту Черкаси було виділено 949 тис. грн на придбання двох однокімнатних квартир соціального призначення для осіб з числа дітей-сиріт віком від 18 до 23 років.

До цієї категорії в місті нині належать 13 осіб. А перші серед них: Даниїл Семченко, 1997 р. н., та Сергій Матюшкін-Матюшин, 1997 р. н.

Тож, згідно з рішеннями виконавчого комітету Черкаської міської ради, за пропозицією наглядової ради у сфері розподілу соціального житла при виконавчому комітеті Черкаської міської ради Даниїл Семченко отримав квартиру, як соціальне житло, загальною площею 31,1 кв. м по вул. Вернигори, 2. А Сергій Матюшкін-Матюшин квартиру, загальною площею 27,5 кв. м по вул. Сумгаїтській, 37.
13.02.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter