У Черкасах відбулося засідання оперативного штабу з попередження надзвичайних ситуацій

Для оперативного реагування на ускладнення погодних умов у Черкаської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва, відбулося засідання оперативного штабу щодо вжиття на території області нагальних заходів з попередження надзвичайних ситуацій у зв’язку з повідомленням про погіршення погодніх умов. Про це інформують у ГУНп у Черкаській області.
У Черкасах відбулося засідання оперативного штабу з попередження надзвичайних ситуацій

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології сьогодні вночі у Черкасах і області очікуються значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 6-12 см) та налипання мокрого снігу. Ускладнення погодних умов відповідає І рівню загрози ЖОВТИЙ та може призвести до ускладнення руху транспорту на дорогах.

Основне питання, що розглядалося на засіданні – готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації під час несприятливих погодних умов. Костянтин Омаргалієв звернувся до представників обласних служб, наголосивши на необхідності стовідсоткової готовності, постійного моніторингу обстановки та координації спільних дій.

Серед питань, що також піднімалися на нараді, – питання інформування населення, як щодо прогнозу так і про заходи, що вживаються для реагування та нормалізації ситуації.
12.02.2019 19:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter