У Городищі парафія УПЦ МП перейшла до ПЦУ

У Городищі парафія УПЦ МП перейшла до ПЦУПарафія святого мученика Стефана визначилася з переходом з УПЦ (МП) до ПЦУ. Про це інформує Главком.

У Городищі на Черкащині парафія святого мученика Стефана перейшла до Православної церкви України.

Про це 4 лютого у соцмережі Facebook написав місцевий мешканець Олександр Слепцовский.

«Минулої неділі у парафії святого мученика Стефана – це друга за кількістю вірян парафія у Городищі – відбулися збори, які визначилися з переходом з УПЦ (МП) до ПЦУ. Ця церква, на відміну від Михайлівського храму, який є історичною пам’яткою архітектури, будувалася вже в наші часи. Її незмінним настоятелем і пастирем є отець Богдан Жигало – дослідник церковної історії, священик-волонтер і місіонер. Його пастирське слово користується авторитетом, а до духовних порад люди охоче прислуховуються», - повідомив Слепцовский.

Він підкреслив, що переважна більшість парафіян «без вагань пішли за своїм пастирем».

«Щоправда, частина людей таки залишила збори, не бажаючи погодитися з наведеними доводами та вичерпними відповідями на свої запитання. Але за словами отця Богдана, ці люди склали незрівнянну меншість порівняно з тими, хто проголосував за перехід. Наразі оформлюються всі необхідні протоколи для юридичного оформлення у складі ПЦУ», - додав Слепцовский. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/na-cherkashchini-shche-odna-parafiya-pereyshla-do-pcu-566781.html
04.02.2019 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter