У Черкасах відбулася Ярмарка можливостей для молоді

У Черкасах відбулася Ярмарка можливостей для молоді 31 січня в малій сесійній залі Черкаської обласної ради відбулася Ярмарка можливостей для молоді.

10 локацій, 80 учасників, конкурси та вікторини, смачна кава, дружня атмосфера, нові знайомства, партнерства та неформальне спілкування - саме такою була Ярмарка можливостей у нашому місті.

Захід організував Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

На Ярмарку завітала молодь та викладачі з різних навчальних закладів нашого міста та області, зокрема студенти ЧНУ, ЧДТУ, Комерційного і Політехнічного технікуму та Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ.

Директорка Молодіжного ресурсного центру Олена Кудрявцева виступила ведучою та спікером на заході, а також презентувала діяльність Молодіжного центру протягом 2018 року та актуальні проекти на 2019 рік, серед яких: програма від Міністерства молоді та спорту «Молодіжний працівник», програма від Британської Ради «Активні громадяни», «Обласний волонтерський семінар», тренінги по плануванню сім’ї, медіаграмотності та масштабний проект для молодіжних лідерів.

Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський виступив із привітальним словом та розповів про початок створення Центру, молодіжних працівників та новий проект по державотворенню для активних черкащан «Що я можу зробити для України».

Директор Центру національно-патріотичного виховання Олександр Поліщук розповів про заходи, що направлені на патріотичне виховання молоді, а також походи і табори, які відбудуться цього літа в межах області.
01.02.2019 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter